Ansatte

Dersom du trenger å komme i kontakt med noen av de ulike avdelingene ved Blindern Studenterhjem så finner du kontaktinformasjon her.

Styret

Netti

Husfar og styreleder Netti Fuglesang

E-post netti.fuglesang@gmail.com

Mobiltelefon 924 55 910


Administrasjon

E-post post@blindern-studenterhjem.no

Telefon 23 33 10 00

Daglig leder

Daglig leder Gro Osland

E-post gro.osland@blindern-studenterhjem.no

Telefon 23 33 10 01


Boligkonsulent Marianne Mongstad

E-post marianne.mongstad@blindern-studenterhjem.no

Telefon 23 33 10 00


Kjøkken

Kjøkkensjef

Kjøkkensjef Tore Christian Maudal

E-post t.c.maudal@blindern-studenterhjem.no

Telefon 23 33 10 02


Vedlikehold

Vedlikeholdsleder

Vedlikeholdsleder Roy Wallestrand

E-post roy.wallestrand@blindern-studenterhjem.no

Telefon 23 33 10 06

Mobil 481 31 410


Husøkonom

Husøkonom

Husøkonom Helga Lesteberg

E-post helga.lesteberg@blindern-studenterhjem.no

Telefon 23 33 10 03

Publisert 9. mai 2014 16:10 - Sist endret 15. apr. 2021 11:07